Alena Sinelnikova

Oman 10- aastast õpetamise ja 15- aastast tõlkimise kogemust. Kuna kogu elu õpin keeli, olen kindel, et tean kuidas õpetada neid huvitavalt ja efektiivselt. Töötan nii rühmade, kui ka eraõpilastega, andes mitte ainult üldist, kuid ka äri-, kaubandus-, finants-, sõjatehnika-, kosmeetika- ja meditsiinialast inglise keelt, tänu millele sain edukalt läbi viia kursusi  Swedbank AS´i, Henkel AS´i, Pääasteameti, Elisa AS´i jaTallinna Linnavalitsuse, Maxima Eesti ning paljude teiste klientidega.

Lisaks sellele töötan tõlgina ja teen pidevalt koostööd  Polistei- ja Piirivalveameti, Tallinna- ja Tartu Halduskohtu ning Eesti Energia AS´ga, mis võimaldab hoida kõrget keeletaset ning laiendada sõnavara.

Jälgin uuenevat inglise keele kirjanduse turgu, valides oma õpilaste jaoks võimalikult kaasaegset ja põnevat materjali.

1. Perekonnanimi: Sinelnikova

2. Eesnimi: Alena

3. Haridus: kõrg

Haridusasutused:

Lomonossovi Moskva Riiklik Ülikool, Aasia ja Aafrika maade Instituut, majandusteaduskond

Ajaperiood:

Alates (kuu/aasta)

Kuni (kuu/aasta)

september 1996

juuni 2001

Kraad:

spetsialist

eriala: Aasia- ja Aafrika maade Majandus

lisaeriala: vietnami/inglise keele tõlk/tõlkija

4. Töökogemus:

Ajaperiood: alates (kuu/aasta) kuni (kuu/aasta)

mai 2009.a - ....

Ettevõte/organisatsioon

A&E Keeltekool MTÜ

Amet

juhatuse liige, inglise keele õpetaja

Töökirjeldus

inglise keele A1- kuni C1- taseme kursuste läbiviimine, FCE eksamiks ettevalmistus, kõne- ja erialaste inglise keele kursuste läbiviimine eesti ja vene keele baasil, õppekavade koostamine ja täiendamine;

kooli töö korraldus, igapäevane

raamatupidamine.

5. Õpetaja peamised oskused:

Oman 10-aastast õpetamise ja 20-a tõlgina töötamise kogemust.

Kuna olen kogu elu keeli õppenud, olen kindel, et tean kuidas neid effektiivselt ja huvitavalt õpetada. Töötan gruppide ja eraõpilastega, õpetan inglise üldkeelt, äri- ja ametialast keelt. Olen läbi viinud kaubandus-, sõjandus-, meditsiini- ning iluteenindusega seotud kursusi. Töökogemus ja vastutustunne võimaldas teha edukalt koostööd  Swedbank AS, Henkel AS, Pääasteameti, Elisa AS, Tallinna Linnavalitsuse ja teiste suurte ettevõtetega.  Osutan pidavalt tõlketeenust  Politsei- ja Piirivalveametile, Tallinna- ja Tartu Halduskohtule ning AS Eesti  Energiale , mis soodustab kõrgel tasemel keeleõpet  ning rikastab sõnavara.

Jälgin inglise keele õpikute ja kirjanduse uuenevat turgu, valides õpilaste jaoks kaasaegset ja võimalikult huvitavat materjali.

6. Keelteoskus:

Keel