Alena Sinelnikova

Oman 10- aastast õpetamise ja 15- aastast tõlkimise kogemust. Kuna kogu elu õpin keeli, olen kindel, et tean kuidas õpetada neid huvitavalt ja efektiivselt. Töötan nii rühmade, kui ka eraõpilastega, andes mitte ainult üldist, kuid ka äri-, kaubandus-, finants-, sõjatehnika-, kosmeetika- ja meditsiinialast inglise keelt, tänu millele sain edukalt läbi viia kursusi  Swedbank AS´i, Henkel AS´i, Pääasteameti, Elisa AS´i jaTallinna Linnavalitsuse, Maxima Eesti ning paljude teiste klientidega.

Lisaks sellele töötan tõlgina ja teen pidevalt koostööd  Polistei- ja Piirivalveameti, Tallinna- ja Tartu Halduskohtu ning Eesti Energia AS´ga, mis võimaldab hoida kõrget keeletaset ning laiendada sõnavara.

Jälgin uuenevat inglise keele kirjanduse turgu, valides oma õpilaste jaoks võimalikult kaasaegset ja põnevat materjali.

1. Perekonnanimi: Sinelnikova

2. Eesnimi: Alena

3. Haridus: kõrg

Haridusasutused:

Lomonossovi Moskva Riiklik Ülikool, Aasia ja Aafrika maade Instituut, majandusteaduskond

Ajaperiood:

Alates (kuu/aasta)

Kuni (kuu/aasta)

september 1996

juuni 2001

Kraad:

spetsialist

eriala: Aasia- ja Aafrika maade Majandus

lisaeriala: vietnami/inglise keele tõlk/tõlkija

1. Töökogemus:

Ajaperiood: alates (kuu/aasta) kuni (kuu/aasta)

mai 2009.a - ....

Ettevõte/organisatsioon

A&E Keeltekool MTÜ

Amet

juhatuse liige, inglise keele õpetaja

Töökirjeldus

inglise keele A1- kuni C1- taseme kursuste läbiviimine, FCE eksamiks ettevalmistus, kõne- ja erialaste inglise keele kursuste läbiviimine eesti ja vene keele baasil, õppekavade koostamine ja täiendamine;

kooli töö korraldus, igapäevane

raamatupidamine.

1. Õpetaja peamised oskused:

Имею 10-летний опыт преподавания и 15-летний опыт работы переводчиком. Поскольку всю жизнь учу языки, уверена, что знаю, как их преподавать эффективно и интересно. Работаю с группами и индивидуальными учениками, преподаю не только на курсах общего английского, но и обучаю английскому в сфере бизнеса, торговли, финансов, военной техники, косметологии и медицины. Это позволило мне провести успешные курсы с работниками таких предприятий и организаций, как Swedbank AS, Henkel AS, Pääasteamet, Elisa AS, Tallinna Linnavalitsus и проч. Кроме этого, я постоянно работаю переводчиком, сотрудничая с Polistei- ja Piirivalveamet, Tallinna- ja Tartu Halduskohus, Eesti Energia AS и другими организациями, что помогает мне держать знания языка на высоте и расширять словарный запас. Я слежу за часто обновляющимся рынком литературы для изучения английского языка, выбирая для своих учеников максимально интересные и современные материалы.

1. Keelteoskus:

Keel