Alena Sinelnikova

Haridus: kõrg

Haridusasutused:

Lomonossovi Moskva Riiklik Ülikool, Aasia ja Aafrika maade Instituut, majandusteaduskond

Ajaperiood:

Alates (kuu/aasta)

Kuni (kuu/aasta)

september 1996

juuni 2001

Kraad:

spetsialist

eriala: Aasia- ja Aafrika maade Majandus

lisaeriala: vietnami/inglise keele tõlk/tõlkija

Töökogemus:

Ajaperiood: alates (kuu/aasta) kuni (kuu/aasta)

mai 2009.a - ....

Ettevõte/organisatsioon

A&E Keeltekool MTÜ

Amet

juhatuse liige, inglise keele õpetaja

Töökirjeldus

inglise keele A1- kuni C1- taseme kursuste läbiviimine, FCE eksamiks ettevalmistus, kõne- ja erialaste inglise keele kursuste läbiviimine eesti ja vene keele baasil, õppekavade koostamine ja täiendamine;

kooli töö korraldus, igapäevane

raamatupidamine.

Õpetaja peamised oskused:

Oman 12-aastast õpetamise ja 22-a tõlgina töötamise kogemust.

Kuna olen kogu elu keeli õppenud, olen kindel, et tean kuidas neid effektiivselt ja huvitavalt õpetada. Töötan gruppide ja eraõpilastega, õpetan inglise üldkeelt, äri- ja ametialast keelt. Olen läbi viinud kaubandus-, sõjandus-, meditsiini- ning iluteenindusega seotud kursusi. Töökogemus ja vastutustunne võimaldas teha edukalt koostööd  Swedbank AS, Henkel AS, Pääasteameti, Elisa AS, Tallinna Linnavalitsuse ja teiste suurte ettevõtetega.  Osutan pidavalt tõlketeenust  Politsei- ja Piirivalveametile, Tallinna- ja Tartu Halduskohtule ning AS Eesti  Energiale , mis soodustab kõrgel tasemel keeleõpet  ning rikastab sõnavara.

Jälgin inglise keele õpikute ja kirjanduse uuenevat turgu, valides õpilaste jaoks kaasaegset ja võimalikult huvitavat materjali.

Keelteoskus:

Keel